Akcesoria
Adapter audio 3,5mm do DJI Osmo Action 4
Adapter OTG USB-C to Lightning Puluz PU649B
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 5,00 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 8536699099 |
Adapter rozszerzający do kamery DJI Osmo Pocket 3
| Waga | 57 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 5,00 × 7,50 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 57 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 3 |
Adapter rozszerzający Sunnylife do Osmo Pocket 3
| Waga | 47 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,10 × 3,60 × 10,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 3,60 |
| Box height | 10,10 |
| Box length | 4,60 |
| Gross weight | 47 |
| HS Code | 3926909790 |
Adapter wielofunkcyjny Sunnylife do kamery DJI Osmo Pocket 3
| Waga | 46 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,10 × 3,60 × 7,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 3,60 |
| Box height | 7,10 |
| Box length | 4,70 |
| Gross weight | 46 |
| HS Code | 3926909790 |
Akumulator bateria DJI Osmo Action 3
| Waga | 46 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 1,55 × 7,00 cm |
| Net weight | 34 |
| Box width | 1,55 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 46 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Akumulatory |