Obrotowe podstawki do zdjęć
Obrotowa podstawka do zdjęć 360 Puluz DCA0871W
| Waga | 782 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 22,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 710 |
| Box width | 22,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 22,00 |
| Gross weight | 782 |
| HS Code | 3926909790 |
Obrotowa podstawka do zdjęć Puluz 30 cm (biała)
| Waga | 1591 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 31,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1531 |
| Box width | 31,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 1591 |
| HS Code | 3926909790 |
Obrotowa podstawka do zdjęć Puluz 30 cm (czarna)
| Waga | 1591 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 31,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 1531 |
| Box width | 31,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 1591 |
| HS Code | 3926909790 |
Obrotowa podstawka do zdjęć Puluz 360 15cm PU3048B
Obrotowa podstawka do zdjęć Puluz 45 cm (biała)
Obrotowa podstawka do zdjęć Puluz z gniazdkiem zasilającym 45 cm (biała)
| Waga | 2860 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 48,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 2800 |
| Box width | 48,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 48,00 |
| Gross weight | 1550 |
| HS Code | 3926909790 |
Obrotowa podstawka do zdjęć Puluz 45 cm (czarna)
| Waga | 3780 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 49,00 × 11,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 3720 |
| Box width | 49,00 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 51,00 |
| Gross weight | 3780 |
| HS Code | 3926909790 |
Obrotowa podstawka do zdjęć Puluz z gniazdkiem zasilającym 45 cm (czarna)
| Waga | 2860 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 48,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 2800 |
| Box width | 48,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 48,00 |
| Gross weight | 1550 |
| HS Code | 3926909790 |