Akcesoria DJI Avata
Akumulator bateria DJI Avata 2420mAh
| Waga | 186 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 5,85 × 9,20 cm |
| Net weight | 160 |
| Box width | 5,85 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 6,00 |
| Gross weight | 186 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Aluminiowa osłona gimbala / zderzak Sunnylife do DJI Avata (czarna)
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 11,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 5 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 7616999099 |
| Seria FPV | DJI Avata |
Etui na 2 akumulatory Sunnylife do DJI Avata
| Waga | 61 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,90 × 9,80 × 1,90 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 46 |
| Box width | 9,80 |
| Box height | 1,90 |
| Box length | 11,70 |
| Gross weight | 61 |
| HS Code | 4202129990 |
| Seria FPV | DJI Avata |
Filtr UV PGYTECH do DJI Avata
Filtry ND (8/16/32) DJI Avata
Osłona śmigieł Sunnylife z włókna węglowego do DJI Avata (AT-KC572)
Osłony śmigieł DJI Mavic Air 2 / Air 2s
| Waga | 265 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25,00 × 5,50 × 25,00 cm |
| Net weight | 87 |
| Box width | 5,50 |
| Box height | 25,00 |
| Box length | 17,50 |
| Gross weight | 265 |
| HS Code | 8807300099 |
| Seria Air | DJI Air 2, DJI Air 2s |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
Podstawka na display Sunnylife do DJI Avata 2 / 1
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,20 × 5,00 × 6,20 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 36 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 6,20 |
| Box length | 10,10 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 3926909790 |