60
Adapter audio 3,5mm do DJI Osmo Action 4
Drążki sterowania Sunnylife do kontrolera DJI RC (srebrne) MM3-YG393
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 7,50 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 2 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 8529909700 |
Mini statyw DJI Osmo
Podwyższenie podwozia PGYTECH do DJI Mini 3 Pro (P-30A-050)
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,80 × 10,40 × 3,80 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 10,40 |
| Box height | 3,80 |
| Box length | 9,80 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro |
Czytnik pamięci do kamer Insta360 ONE R (wersja pozioma)
Filtr Niebieski 62 MM CPL MC K&F Concept KU12
Filtr PolarPro CP Circular Polarizer do DJI Mavic 3 Classic
Filtr PolarPro FiftyFifty do GoPro Hero 9 / Hero 10 Black
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,15 × 19,05 × 17,15 cm |
| Net weight | 51 |
| Box width | 19,05 |
| Box height | 7,30 |
| Box length | 10,16 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Filtry, GoPro |