23.10.2024
Szkło hartowane Sunnylife do kontrolera DJI RC (zestaw x2)
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,80 × 9,10 × 1,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 46 |
| Box width | 9,10 |
| Box height | 1,80 |
| Box length | 15,10 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Szkło hartowane TELESIN do kamery Insta360 Ace Pro
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 10,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane Telesin na ekran i obiektyw do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 (GP-FLM-901)
| Waga | 38 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,15 × 10,00 × 0,15 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 18 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 0,15 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 38 |
| HS Code | 7007198095 |
Torba Sunnylife do Insta360 Flow
| Waga | 295 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 16,80 × 7,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 240 |
| Box width | 16,80 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 20,90 |
| Gross weight | 295 |
| HS Code | 4202125000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt na tablet Sunnylife do kontrolera DJI RC-N1 i RC-N2 (A2S-ZJ067)
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 7,40 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 49 |
| Box width | 7,40 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 15,40 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 3926909790 |
Uchwyt na telefon z etui Sunnylife do Osmo Pocket 3
| Waga | 146 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,40 × 4,00 × 15,40 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 100 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 15,40 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 146 |
| HS Code | 3926909790 |
Uchwyt rowerowy Sunnylife do kontrolera DJI RC 2 (ZJ669)
| Waga | 143 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,40 × 4,70 × 7,40 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 120 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 7,40 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 143 |
| HS Code | 3926909790 |
Uchwyt wypornościowy Telesin do kamer sportowych (GP-MNP-102)
| Waga | 62 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 15,50 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 45 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 62 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Wypornościowy |
| Długość (cm) | 15 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Uchwyt wypornościowy Telesin do kamer sportowych gumowy (GP-MNP-300-YL)
| Waga | 106 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 15,50 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 96 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 25,50 |
| Gross weight | 106 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Wypornościowy |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Uchwyt ze smyczą Sunnylife do kontrolera DJI RC (MM3-GS389)
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,90 × 4,70 × 3,90 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 85 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 3,90 |
| Box length | 15,20 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Kontrolery |