23.10.2024
Smycz Sunnylife do kontrolera DJI RC / RC Pro / Smart controller (GS394)
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 14,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 72 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 110 |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Szkło hartowane Sunnylife do kontrolera DJI RC (zestaw x2)
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,80 × 9,10 × 1,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 46 |
| Box width | 9,10 |
| Box height | 1,80 |
| Box length | 15,10 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Uchwyt ze smyczą Sunnylife do kontrolera DJI RC (MM3-GS389)
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,90 × 4,70 × 3,90 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 85 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 3,90 |
| Box length | 15,20 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Kontrolery |