43,00
Mata lądowisko Sunnylife do dronów 110cm heksagon – dwustronne – wodoodporne (TJP10)
| Waga | 1500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 41,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 1300 |
| Box width | 41,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 43,00 |
| Gross weight | 1500 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Lądowiska |
Namiot bezcieniowy Puluz 40cm 60W (PU5040EU)
| Waga | 2150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 42,00 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1552 |
| Box width | 42,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 43,00 |
| Gross weight | 2150 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 80 |
| Moc (W) | 60 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Wysokość | 40 |
| Wysokość (cm) | 40 |
Namiot bezcieniowy Puluz 40cm LED PU5041B
| Waga | 2400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 42,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 2180 |
| Box width | 42,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 43,00 |
| Gross weight | 2400 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 160 |
| Moc (W) | 11 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 3200 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 6500 |
| Wysokość | 40 |
| Wysokość (cm) | 40 |
Walizka Sunnylife do DJI Avata 2
Walizka wodoszczelna Sunnylife do DJI Air 3
| Waga | 2800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,00 × 37,80 × 16,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 650 |
| Box width | 37,80 |
| Box height | 16,00 |
| Box length | 43,00 |
| Gross weight | 2800 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Lampa pierścieniowa / statyw PULUZ LED 26cm 3x Smartfon PKT3070B
| Waga | 1700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 27,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 1550 |
| Box width | 27,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 43,00 |
| Gross weight | 1700 |
| HS Code | 9405423100 |