66
Uchwyt z akumulatorem DJI Osmo Pocket 3
| Waga | 81 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 3,20 × 7,50 cm |
| Net weight | 66 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 81 |
| HS Code | 8507600090 |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 3 |
Zestaw filtrów ND 4/8/16/32 Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-FI417)
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 7,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 66 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 100 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw filtrów UV, CPL, ND4, ND8 Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-FI418)
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 7,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 66 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |