55
Namiot bezcieniowy PULUZ 30 cm LED 24-26lm (PU5032B )
90,00 zł brutto| Waga | 1711 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 33,00 × 5,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1651 |
| Box width | 33,00 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 33,50 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 112 |
| Moc (W) | 10, 10 W |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 5500, 5500 K |
| Wysokość | 30 |
| Wysokość (cm) | 30 |
Silikonowa obudowa ochronna PULUZ do Insta360 X4 (czarna)
17,00 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 8,00 × 3,50 cm |
| Net weight | 46 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Adapter aluminiowy Sunnylife do Osmo Pocket 3 (czerwony)
39,00 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,20 × 3,20 × 7,20 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 7,20 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 7616999099 |
Aluminiowy adapter Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3 (czarny)
39,00 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,20 × 3,20 × 7,20 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 7,20 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 7616999099 |
Filtr 55 MM MC UV K&F Concept KU04
49,00 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,10 × 2,00 × 8,10 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 8,10 |
| Box length | 8,10 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9002200000 |
| Obiektyw (mm) | 55 |
| Zestaw | Nie |
Filtr MIST VND 3-5 PolarPro LiteChaser Pro dla iPhone 13 / iPhone 14
235,00 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,16 × 7,62 × 2,16 cm |
| Net weight | 25 |
| Box width | 7,62 |
| Box height | 2,16 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9002200000 |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtr Niebieski 55 MM UV K&F Concept Classic Series
34,00 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,10 × 2,00 × 8,10 cm |
| Net weight | 8 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 8,10 |
| Box length | 8,10 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9002200000 |
| Obiektyw (mm) | 55 |
| Zestaw | Nie |
Filtr Slim 43 MM K&F Concept KV32
89,00 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,10 × 2,00 × 8,10 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 40 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 8,10 |
| Box length | 8,10 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9002200000 |
Filtr Slim 43 MM K&F Concept KV34
67,90 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,10 × 2,00 × 8,10 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 40 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 8,10 |
| Box length | 8,10 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9002200000 |
Filtr Slim 43 mm MV36 K&F Concept
97,90 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,10 × 2,00 × 8,10 cm |
| Net weight | 44 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 8,10 |
| Box length | 8,10 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9002200000 |
Filtr VND 3-5 PolarPro LiteChaser Pro dla iPhone 13 / iPhone 14
82,90 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,16 × 7,62 × 2,16 cm |
| Net weight | 25 |
| Box width | 7,62 |
| Box height | 2,16 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9002200000 |
| Kompatybilność | Filtry |