100
Głośnik DJI Mavic 3 Enterprise
799,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,60 × 5,60 × 8,60 cm |
| Net weight | 93 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 8,60 |
| Box length | 11,60 |
| Gross weight | 100 |
| Kategoria | Akcesoria |
| Kompatybilność | Mavic 3 Enterprise, Mavic 3T, Mavic 3 Multispectral |
Mocowanie Telesin na podbródek kasku do kamer sportowych (GP-HBM-MT7)
37,90 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 12,00 × 3,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 56 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
System Focus 3D DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
709,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 9,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 70,00 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 8479907099 |
| Seria Ronin | DJI RS 3, DJI RS 3 Pro, DJI RS 2 |
Uchwyt na telefon DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
199,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,50 × 6,50 × 16,50 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 12,70 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 7616999099 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Zestaw 3 filtrów CPL+ND8+ND16 Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-FI415)
99,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 7,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 65 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw filtrów ND 4/8/16/32 Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-FI417)
109,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 7,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 66 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 100 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw filtrów UV, CPL, ND4, ND8 Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-FI418)
119,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 7,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 66 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Baza mocowania TELESIN do kamery Insta360 GO3
49,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 8,40 × 3,60 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 8,40 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 8,40 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 8505199089 |
| Kompatybilność | Insta360 |
DJI RS Pro Lower Quick-Release Plate (2024)
99,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,90 × 2,40 × 13,90 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 2,40 |
| Box height | 13,90 |
| Box length | 5,35 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 7616999099 |
| Zestaw | Nie |
| Seria Ronin | DJI RS 4, DJI RS 3, DJI RS 2 |
Dolna płytka mocująca Quick-Release do stabilizatorów DJI Ronin
149,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,50 × 5,20 × 13,50 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 13,50 |
| Box length | 2,50 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 7616999099 |
| Seria Ronin | DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |