Action
Adapter statywowy Telesin z gwintem 1/4” do kamer sportowych (GP-TPM-T04)
| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 3,50 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 6 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 18 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Akumulator bateria DJI Osmo Action 3
| Waga | 46 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 1,55 × 7,00 cm |
| Net weight | 34 |
| Box width | 1,55 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 46 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
DJI Care Refresh DJI Osmo Action 4 (roczny plan) – kod elektroniczny
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Net weight | 1 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Action |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Kamery |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4 |
Kamera DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo
Magnetyczna obudowa ochronna DJI Action 2
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 2,80 × 9,20 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8529909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
Mini wysięgnik teleskopowy DJI Action 3 / 4
| Waga | 138 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,00 × 3,50 × 17,00 cm |
| Net weight | 109 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 17,00 |
| Box length | 5,00 |
| Gross weight | 138 |
| HS Code | 9620001000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Mocowanie 360° Telesin na rower do kamer sportowych (DJ-HBM-001)
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,80 × 14,00 × 3,80 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 3,80 |
| Box length | 9,80 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie na pasek plecaka Telesin do kamer sportowych (GP-JFM-009)
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,30 × 6,70 × 12,30 cm |
| Net weight | 150 |
| Box width | 6,70 |
| Box height | 12,30 |
| Box length | 8,80 |
| Gross weight | 170 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Mocowanie na podbródek do kasku PULUZ do kamer sportowych PU579B
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 10,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Mocowanie Telesin na podbródek kasku do kamer sportowych (GP-HBM-MT7)
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 12,00 × 3,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 56 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Moduł z ekranem dotykowym DJI Action 2
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 2,80 × 7,00 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 110 |
| HS Code | 8471300000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
Obiektyw makro DJI Action 2
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 2,10 × 7,00 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 2,10 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002900090 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |