23.10.2024
Ładowarka trójkanałowa Telesin Allin box + 3 akumulatory do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 (żółty)
Maska do nurkowania Telesin z odłączanym mocowaniem do kamer sportowych
| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 8,90 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 280 |
| Box width | 8,90 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 320 |
| HS Code | 9506999000 |
Mocowanie 360° TELESIN na kierownicę do kamer sportowych
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 12,80 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 220 |
| Box width | 12,80 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 17,80 |
| Gross weight | 280 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
Mocowanie do szybkiego montażu 1/4” Sunnylife do Insta360 GO 3 / GO 3S
| Waga | 13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 7,50 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 13 |
| HS Code | 7616999099 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie na kask Telesin do kamer sportowych (GP-HBM-MT2)
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 10,50 × 5,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 81 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 170 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Mocowanie Telesin na pasek plecaka z uchwytem typu J-hook 360° do kamer sportowych (GP-BPM-005)
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,90 × 9,40 × 3,90 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 100 |
| Box width | 9,40 |
| Box height | 3,90 |
| Box length | 19,50 |
| Gross weight | 110 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Mocowanie uniwersalne Sunnylife do kamer sportowych (DZ762)
Obudowa metalowa TELESIN do kamery DJI ACTION 3/4
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,20 × 5,60 × 3,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 55 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 3,20 |
| Box length | 8,30 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 7616999099 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Obudowa wodoodporna Telesin do GoPro Hero 8 (GP-WTP-801)
| Waga | 135 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 10,50 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 89 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 12,50 |
| Gross weight | 135 |
| HS Code | 3926909790 |
Opaska mocowanie na klatkę piersiową TELESIN kamery sportowe / DJI Osmo Action
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 15,00 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 15,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 180 |
| HS Code | 5609000000 |
Opaska na klatkę piersiową Telesin z mocowaniem do kamer sportowych (GP-CGP-T07)
| Waga | 194 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 15,50 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 183 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 25,50 |
| Gross weight | 194 |
| HS Code | 6307901000 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Opaska na rękę Telesin z mocowaniem obrotowym do kamer sportowych (GP-WFS-220)
| Waga | 73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 15,50 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 65 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 73 |
| HS Code | 6307901000 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie, Szelki |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |