23.10.2024
Etui Sunnylife do Insta360 X4 i akcesoriów
Etui transportowe Sunnylife do DJI RC 2
| Waga | 272 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,80 × 16,30 × 7,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 219 |
| Box width | 16,30 |
| Box height | 7,80 |
| Box length | 19,50 |
| Gross weight | 272 |
| HS Code | 4202129990 |
Folia ochronna Telesin na ekran i obiektyw do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 (GP-FLM-902)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,15 × 16,00 × 0,15 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 8 |
| Box width | 16,00 |
| Box height | 0,15 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3919908099 |
Ładowarka trójkanałowa Telesin Box do GoPro Hero 12 / Hero 11 / Hero 10 / Hero 9
| Waga | 148 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 12,40 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 90 |
| Box width | 12,40 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 148 |
| HS Code | 8507600090 |
Ładowarka trójkanałowa Telesin dla GoPro Hero 12 / Hero 11 / Hero 10 / Hero 9
| Waga | 87 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 14,30 × 2,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 27 |
| Box width | 14,30 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 9,90 |
| Gross weight | 87 |
| HS Code | 8507600090 |
Mata lądowisko Sunnylife do dronów 110cm heksagon – dwustronne – wodoodporne (TJP10)
| Waga | 1500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 41,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 1300 |
| Box width | 41,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 43,00 |
| Gross weight | 1500 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Lądowiska |
Mata lądowisko Sunnylife do dronów 50cm kierunki geograficzne (DJI-TJP05)
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 30,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 540 |
| Box width | 30,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 30,00 |
| Gross weight | 600 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria FPV | DJI Avata 2, DJI Avata, DJI FPV |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro, DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3, DJI Mini 2 SE / Mini 4K, DJI Mini 2 |
| Seria Air | DJI Air 3, DJI Air 2s, DJI Air 2 |
| Kompatybilność | Lądowiska |
Mata lądowisko Sunnylife do dronów 75cm (DJI-TJP03)
| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 30,00 × 3,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 375 |
| Box width | 30,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 30,00 |
| Gross weight | 550 |
| HS Code | 6307909899 |
| Seria FPV | DJI Avata 2, DJI Avata, DJI FPV |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro, DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3, DJI Mini 2 SE / Mini 4K, DJI Mini 2 |
| Seria Air | DJI Air 3, DJI Air 2s, DJI Air 2 |
| Kompatybilność | Lądowiska |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 Pro Cine, DJI Mavic 3 Cine, DJI Mavic 3 Pro, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3 |
Mata lądowisko Sunnylife do dronów 80cm heksagon – dwustronne – wodoodporne (TJP11)
| Waga | 850 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 24,00 × 3,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 700 |
| Box width | 24,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 27,00 |
| Gross weight | 850 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Lądowiska |
Mocowanie Telesin na podbródek kasku do kamer sportowych (GP-HBM-MT7)
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 12,00 × 3,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 56 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Obudowa podwodna Telesin Dome Port dla GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 (GP-DMP-T09)
| Waga | 835 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20,00 × 14,50 × 20,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 235 |
| Box width | 14,50 |
| Box height | 20,00 |
| Box length | 90,00 |
| Gross weight | 835 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Wypornościowy |
Obudowa wodoszczelna Sunnylife do GoPro Hero 13 / 12 / 11 / 10 / 9 (GO-FS563)
| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 9,70 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 9,70 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 12,30 |
| Gross weight | 225 |
| HS Code | 7616999099 |