Do kamer
Pilot zdalnego sterowania PGYTECH Mantis RC M1 do aparatów cyfrowych, GoPro oraz statywu PGYTECH MantisPod 2.0
Plastikowa ramka ochronna z mocowaniem PULUZ do Insta360 X4
Podwójne mocowanie Telesin typu J-Hook do kamer sportowych (GP-MTB-T02-BK)
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 6,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 15 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 20 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Profesjonalny statyw PGYTECH do kamer sportowych (Czarny)
Profesjonalny statyw PGYTECH MANTISPOD 2.0 (Biały)
Profesjonalny statyw PGYTECH MANTISPOD 2.0 (Czarny)
Profesjonalny statyw PGYTECH MANTISPOD 2.0 (mocowanie 1/4 cala)
| Waga | 278 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,20 × 7,70 × 4,20 cm |
| Net weight | 278 |
| Box width | 7,70 |
| Box height | 4,20 |
| Box length | 23,30 |
| Gross weight | 278 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Profesjonalny statyw PGYTECH MANTISPOD Z
Selfie Stick 2,7M TELESIN z włókna węglowego
| Waga | 380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 5,60 × 5,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 260 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 44,00 |
| Gross weight | 380 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Długość (cm) | 270 |
Selfie Stick Puluz do kamer sportowych (czarny)
| Waga | 183 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 170 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 19,00 |
| Gross weight | 183 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z pilotem |
Selfie stick Telesin do kamer sportowych 0,9m (GP-MNP-90T)
| Waga | 228 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 5,00 × 3,70 cm |
| Net weight | 205 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 25,50 |
| Gross weight | 228 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3, DJI Osmo Action |
| Cechy szczególne | Z pilotem |
| Długość (cm) | 90 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |