Do kamer
Mocowanie samoprzylepne DJI do Osmo Action
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 2,40 × 7,50 cm |
| Net weight | 47 |
| Box width | 2,40 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 4,90 |
| Gross weight | 7 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3, DJI Osmo Action |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie samoprzylepne na deskę rozdzielczą Insta360
Mocowanie samoprzylepne PGYTECH do kamer sportowych
| Waga | 165 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,30 × 14,50 × 4,30 cm |
| Net weight | 165 |
| Box width | 14,50 |
| Box height | 4,30 |
| Box length | 9,80 |
| Gross weight | 165 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie Telesin na pasek plecaka z uchwytem typu J-hook 360° do kamer sportowych (GP-BPM-005)
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,90 × 9,40 × 3,90 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 100 |
| Box width | 9,40 |
| Box height | 3,90 |
| Box length | 19,50 |
| Gross weight | 110 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Mocowanie Telesin na pasek plecaka z uchwytem typu J-hook do kamer sportowych (GP-BPM-003)
| Waga | 107 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,90 × 9,40 × 3,90 cm |
| Net weight | 55 |
| Box width | 9,40 |
| Box height | 3,90 |
| Box length | 19,50 |
| Gross weight | 107 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Mocowanie uniwersalne Sunnylife do kamer sportowych (DZ762)
Mocowanie z wysięgnikiem na kask Insta360 do kamer sportowych (30 cm, karbonowy)
Mocowanie z wysięgnikiem na kierownicę roweru Insta360 do kamer sportowych
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 12,00 × 9,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 250 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 30,00 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Motocyklowy uchwyt pomocniczy Insta360 do uchwytów selfie
| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,10 × 5,70 × 14,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 380 |
| Box width | 5,70 |
| Box height | 14,10 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 550 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obudowa aluminiowa Sunnylife z mocowaniem do kamery Insta360 GO 3 / GO 3S
Obudowa podwodna Telesin Dome Port dla GoPro Hero 8 (GP-DMP-T08)
| Waga | 835 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20,00 × 14,50 × 20,00 cm |
| Net weight | 235 |
| Box width | 14,50 |
| Box height | 20,00 |
| Box length | 90,00 |
| Gross weight | 835 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Wypornościowy |