Do kamer
Mocowanie magnetyczne Sunnylife do Insta360 X4
| Waga | 63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,90 × 2,00 × 9,90 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 9,90 |
| Box length | 7,40 |
| Gross weight | 63 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obudowa Telesin wodoodporna dla GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 (GP-WTP-901)
Uchwyt i mocowanie magnetyczne Sunnylife do Insta360 X4
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,10 × 3,80 × 13,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 59 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 13,10 |
| Box length | 4,80 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie, Uchwyt |
| Kompatybilność | Insta360 |
Adapter Insta360 do kamer sportowych
Mocowanie do siodełka rowerowego Insta360 do kamer sportowych
| Waga | 317 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 12,20 × 6,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 290 |
| Box width | 12,20 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 317 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie doustne POV Insta360
Mocowanie Insta360 na kij narciarski
Mocowanie magnetyczne do kamery Insta360 GO 3
Mocowanie magnetyczne Insta360 do uchwytów selfie
| Waga | 241 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 9,50 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 161 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 241 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie na kask Insta360 do kamer sportowych
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 10,00 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 500 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |