Do kamer
Mocowanie na klatkę piersiową PGYTECH do kamer sportowych (P-GM-153)
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,05 × 20,40 × 3,05 cm |
| Net weight | 150 |
| Box width | 2,50 |
| Box height | 3,05 |
| Box length | 16,20 |
| Gross weight | 280 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Tripod Mini PGYTECH z wysięgnikiem do kamer sportowych
| Waga | 166 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,20 × 6,30 × 5,20 cm |
| Net weight | 166 |
| Box width | 6,30 |
| Box height | 5,20 |
| Box length | 22,00 |
| Gross weight | 166 |
| HS Code | 9620009110 |
| Model | |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z tripodem |
| Długość (cm) | 40 |