32
DJI RS Upper Quick-Release Plate (2024)
| Waga | 45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 2,30 × 7,00 cm |
| Net weight | 32 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 45 |
| HS Code | 7616999099 |
| Zestaw | Nie |
| Seria Ronin | DJI RS 2, DJI RS 3, DJI RS 3 Pro, DJI RS 4, DJI RS 4 Pro |
Silikonowa obudowa Telesin do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 (czarna) GP-HER-041-BK
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 8,50 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 32 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 3926909790 |
Filtr 82 MM MC UV K&F Concept KU04
Filtr ND1000 Freewell do Samsung Galaxy S23 Ultra
Filtr ND128 Freewell do Samsung Galaxy S23 Ultra
| Waga | 124 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,30 × 10,30 × 2,30 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 32 |
| Box width | 10,30 |
| Box height | 2,30 |
| Box length | 10,10 |
| Gross weight | 124 |
| Model | Samsung S23 Ultra |