8507600090
Akumulator bateria DJI Air 3
| Waga | 530 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 5,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 300 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 530 |
| HS Code | 8507600090 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Producent | DJI |
Akumulator bateria DJI Avata 2
| Waga | 185 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,30 × 6,00 × 9,30 cm |
| Net weight | 180 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 9,30 |
| Box length | 6,10 |
| Gross weight | 185 |
| HS Code | 8507600090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
Akumulator bateria DJI Osmo Action 3
| Waga | 46 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 1,55 × 7,00 cm |
| Net weight | 34 |
| Box width | 1,55 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 46 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Akumulator bateria do DJI Mini 2 SE / Mini 2 / Mini SE (2250mAh)
| Waga | 112 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,20 × 6,00 × 4,20 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 4,20 |
| Box length | 9,10 |
| Gross weight | 112 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Akumulator WB37 (DJI RC Plus / CrystalSky / Cendence / Phantom 4 RTK)
| Waga | 215 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,60 × 8,00 × 4,60 cm |
| Net weight | 170 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 4,60 |
| Box length | 12,70 |
| Gross weight | 215 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Model | WB37 |
| Kompatybilność | DJI RC Plus, DJI High-Bright Remote Monitor, DJI Video Transmitter, DJI Video Receiver, DJI D-RTK 2 High-Precision GNSS Mobile Station, DJI FPV Remote Controller |