Mocowanie
Mocowanie akcesoriów PGYTECH Magic Arm (P-CG-009) do aparatów / gimbali
99,90 zł brutto| Waga | 169 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 10,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 169 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 169 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Ronin |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie do siodełka rowerowego Insta360 do kamer sportowych
129,00 zł brutto| Waga | 317 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 12,20 × 6,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 290 |
| Box width | 12,20 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 317 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie doustne POV Insta360
229,00 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 5,00 × 5,50 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 8529909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie Insta360 na kij narciarski
189,00 zł brutto| Waga | 228 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 9,70 × 5,00 cm |
| Net weight | 120 |
| Box width | 9,70 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 228 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie kulowe z szybkozłączką do kamery Insta360 GO 3 (samoprzylepne)
97,90 zł brutto| Waga | 109 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 8,00 × 4,50 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 109 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
Mocowanie magnetyczne do kamery Insta360 GO 3
| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 3,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 3,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 23 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie magnetyczne z klipsem do plecaka 360° Sunnylife (ZJ666)
49,00 zł brutto| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,60 × 4,70 × 5,60 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 105 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 5,60 |
| Box length | 9,20 |
| Gross weight | 130 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
Mocowanie na głowę Sunnylife do kamer sportowych (TD672-GY)
31,90 zł brutto| Waga | 122 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,70 × 8,30 × 6,70 cm |
| Net weight | 96 |
| Box width | 8,30 |
| Box height | 6,70 |
| Box length | 9,30 |
| Gross weight | 122 |
| HS Code | 6307909899 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
Mocowanie na kask Insta360 do kamer sportowych
119,00 zł brutto| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 10,00 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 500 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie na kask Puluz do kamer sportowych
79,00 zł brutto| Waga | 94 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 12,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 85 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 94 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |