Mocowanie
Mocowanie przyssawka PGYTECH do kamer sportowych (P-GM-223)
139,00 zł brutto| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,75 × 12,60 × 6,75 cm |
| Net weight | 230 |
| Box width | 12,60 |
| Box height | 6,75 |
| Box length | 11,70 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie samoprzylepne DJI do Osmo Action
85,00 zł brutto| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 2,40 × 7,50 cm |
| Net weight | 47 |
| Box width | 2,40 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 4,90 |
| Gross weight | 7 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3, DJI Osmo Action |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie samoprzylepne na deskę rozdzielczą Insta360
245,00 zł brutto| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 6,50 × 4,00 cm |
| Net weight | 145 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 190 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
Mocowanie samoprzylepne PGYTECH do kamer sportowych
92,90 zł brutto| Waga | 165 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,30 × 14,50 × 4,30 cm |
| Net weight | 165 |
| Box width | 14,50 |
| Box height | 4,30 |
| Box length | 9,80 |
| Gross weight | 165 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie Telesin na pasek plecaka z uchwytem typu J-hook 360° do kamer sportowych (GP-BPM-005)
45,00 zł brutto| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,90 × 9,40 × 3,90 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 100 |
| Box width | 9,40 |
| Box height | 3,90 |
| Box length | 19,50 |
| Gross weight | 110 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Mocowanie Telesin na pasek plecaka z uchwytem typu J-hook do kamer sportowych (GP-BPM-003)
39,00 zł brutto| Waga | 107 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,90 × 9,40 × 3,90 cm |
| Net weight | 55 |
| Box width | 9,40 |
| Box height | 3,90 |
| Box length | 19,50 |
| Gross weight | 107 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Mocowanie uniwersalne Sunnylife do kamer sportowych (DZ762)
32,90 zł brutto| Waga | 73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 3,90 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 41 |
| Box width | 3,90 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 8,20 |
| Gross weight | 73 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
Mocowanie z przyssawką Telesin do telefonów i kamer sportowych
71,00 zł brutto| Waga | 270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,10 × 16,50 × 1,10 cm |
| Net weight | 160 |
| Box width | 16,50 |
| Box height | 1,10 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 270 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Rodzaj | Mocowanie |
Mocowanie z wysięgnikiem na kask Insta360 do kamer sportowych (30 cm, karbonowy)
189,00 zł brutto| Waga | 165 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,20 × 5,20 × 4,20 cm |
| Net weight | 153 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 4,20 |
| Box length | 34,00 |
| Gross weight | 165 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie z wysięgnikiem na kierownicę roweru Insta360 do kamer sportowych
195,00 zł brutto| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 12,00 × 9,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 250 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 30,00 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obudowa aluminiowa Sunnylife z mocowaniem do kamery Insta360 GO 3 / GO 3S
69,00 zł brutto| Waga | 64 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 3,70 × 6,50 cm |
| Net weight | 52 |
| Box width | 3,70 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 7,60 |
| Gross weight | 64 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |