Mocowanie
Mocowanie magnetyczne Sunnylife do Insta360 X4
| Waga | 63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,90 × 2,00 × 9,90 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 9,90 |
| Box length | 7,40 |
| Gross weight | 63 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie do siodełka rowerowego Insta360 do kamer sportowych
| Waga | 317 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 12,20 × 6,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 290 |
| Box width | 12,20 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 317 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie doustne POV Insta360
Mocowanie Insta360 na kij narciarski
Mocowanie magnetyczne do kamery Insta360 GO 3
Mocowanie na kask Insta360 do kamer sportowych
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 10,00 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 500 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie na klatkę piersiową Insta360 do kamer sportowych
| Waga | 330 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,60 × 11,30 × 8,60 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 290 |
| Box width | 11,30 |
| Box height | 8,60 |
| Box length | 16,70 |
| Gross weight | 330 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie na linę do kamery Insta360 X3
| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,80 × 12,00 × 3,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 75 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 3,80 |
| Box length | 19,80 |
| Gross weight | 150 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie poziome kamery Insta360 X3
| Waga | 96 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,30 × 16,50 × 5,30 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 96 |
| Box width | 16,50 |
| Box height | 5,30 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 96 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |