Do telefonów
Magnetyczny kijek selfie Telesin
| Waga | 208 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 6,50 × 5,80 cm |
| Net weight | 171 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 17,50 |
| Gross weight | 208 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Cechy szczególne | Z tripodem, Z pilotem, Bluetooth |
| Długość (cm) | 69 |
Obrotowy uchwyt na telefon Puluz z uniwersalnym mocowaniem 1/4 (czarny)
| Waga | 136 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 13,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 128 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 136 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |
Statyw z uchwytem UGREEN LP142 na telefon/tablet (czarny)
| Waga | 880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,70 × 16,00 × 8,70 cm |
| Net weight | 870 |
| Box width | 16,00 |
| Box height | 8,70 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 880 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Uchwyt klamra Puluz na telefon
| Waga | 78 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 13,00 × 3,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 70 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 78 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |
Uchwyt na smartfona PGYTECH uniwersalny 1/4″ (P-CG-012)
| Waga | 48 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 8,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 48 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 48 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Uchwyt na telefon PGYTECH z gwintem 1/4 i stopką
| Waga | 99 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,70 × 5,40 × 4,70 cm |
| Net weight | 99 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 4,70 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 99 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Uchwyt na telefon Sunnylife do Osmo Pocket 3
| Waga | 74 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 4,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 74 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |
Uniwersalne mocowanie PGYTECH (P-CG-187)
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,80 × 4,00 × 2,80 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 2,80 |
| Box length | 8,40 |
| Gross weight | 40 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
DJI Osmo Mobile SE
| Waga | 718 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,80 × 6,10 × 19,80 cm |
| Net weight | 500 |
| Box width | 6,10 |
| Box height | 19,80 |
| Box length | 18,40 |
| Gross weight | 718 |
| HS Code | 8479899790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Czas pracy (min) | 480 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 0.29 |
Gimbal DJI Osmo Mobile 6
| Waga | 638 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20,10 × 5,40 × 20,10 cm |
| Net weight | 460 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 20,10 |
| Box length | 15,30 |
| Gross weight | 638 |
| HS Code | 8479899790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Czas pracy (min) | 384 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 0.29 |
Gimbal DJI Osmo Mobile 6 (Platinum Gray)
| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,40 × 5,50 × 19,40 cm |
| Net weight | 430 |
| Box width | 5,50 |
| Box height | 19,40 |
| Box length | 12,70 |
| Gross weight | 560 |
| HS Code | 8479899790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Czas pracy (min) | 384 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 0.29 |
Gimbal Insta360 Flow Creator Kit (biały)
| Waga | 900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 14,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 380 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 19,00 |
| Gross weight | 900 |
| HS Code | 8479899790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Czas pracy (min) | 720 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 0.3 |