Mocowanie
Obudowa Sunnylife z mocowaniem do Insta360 GO 3 / GO 3S
29,00 zł brutto| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,80 × 2,30 × 6,80 cm |
| Net weight | 18 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 6,80 |
| Box length | 3,60 |
| Gross weight | 23 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Plastikowa ramka ochronna z mocowaniem PULUZ do Insta360 X4
29,00 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 8,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 55 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Podwójne mocowanie Telesin typu J-Hook do kamer sportowych (GP-MTB-T02-BK)
15,00 zł brutto| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 6,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 15 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 20 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Statyw biurkowy Puluz na telefon / tablet
49,00 zł brutto| Waga | 658 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 13,00 × 7,00 cm |
| Net weight | 640 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 41,00 |
| Gross weight | 658 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Mocowanie |
Szybkozłączka PGYTECH SnapLock (P-CG-050)
125,00 zł brutto| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,75 × 3,80 × 1,75 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 1,75 |
| Box length | 5,50 |
| Gross weight | 95 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Uniwersalne mocowanie 1/4″ Telesin do kamer sportowych (GP-TPM-T03)
18,90 zł brutto| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 3,50 × 2,00 cm |
| Net weight | 6 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 180 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Zestaw mocowań na motor/rower Insta360 do kamer sportowych
279,00 zł brutto| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,80 × 16,00 × 4,80 cm |
| Net weight | 560 |
| Box width | 16,00 |
| Box height | 4,80 |
| Box length | 29,50 |
| Gross weight | 560 |
| HS Code | 3626909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zestaw mocowań rowerowych Insta360 do kamer sportowych
319,00 zł brutto| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 18,00 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 26.09.2024 |
| Net weight | 600 |
| Box width | 18,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 800 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zestaw szybkiego montażu PGYTECH do kamer sportowych (P-CG-141)
49,00 zł brutto| Waga | 82 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,45 × 9,40 × 3,45 cm |
| Net weight | 82 |
| Box width | 9,40 |
| Box height | 3,45 |
| Box length | 9,10 |
| Gross weight | 82 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Zestaw szybkiego montażu PGYTECH do kamer sportowych z głowicą kulową (P-CG-145)
29,00 zł brutto| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,45 × 9,40 × 3,45 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 9,40 |
| Box height | 3,45 |
| Box length | 9,10 |
| Gross weight | 90 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |