Do kamer
Uchwyt samochodowy na szybę Puluz do GOPRO Hero, DJI Osmo Action PU51
23,90 zł brutto| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 8,00 × 6,50 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 56 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 190 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Kolor | srebrny |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Sposób montażu | Do szyby |
Uchwyt selfie TELESIN z okrągłą głowicą do kamer sportowych
85,00 zł brutto| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 4,60 × 3,60 cm |
| Net weight | 230 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 26,50 |
| Gross weight | 280 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Uchwyt w kształcie litery C PULUZ PU3005
47,90 zł brutto| Waga | 337 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 20,50 × 9,00 cm |
| Net weight | 300 |
| Box width | 20,50 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 337 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Uchwyt wypornościowy Puluz do kamer sportowych
39,00 zł brutto| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 10,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 110 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Wypornościowy |
Uchwyt wypornościowy Telesin do kamer sportowych (GP-MNP-102)
14,99 zł brutto| Waga | 62 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 15,50 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 45 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 62 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Wypornościowy |
| Długość (cm) | 15 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Uchwyt wypornościowy Telesin do kamer sportowych gumowy (GP-MNP-300-YL)
39,90 zł brutto| Waga | 106 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 15,50 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 96 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 25,50 |
| Gross weight | 106 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Wypornościowy |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Uchwyt z klipsem Puluz do kamer sportowych PU179
49,00 zł brutto| Waga | 226 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 18,00 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 210 |
| Box width | 18,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 226 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Uniwersalny uchwyt na rower Sunnylife do kamer sportowych
80,00 zł brutto| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,50 × 4,60 × 8,50 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 8,50 |
| Box length | 12,10 |
| Gross weight | 240 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Wielofunkcyjny uchwyt zaciskowy TELESIN (SC-001)
83,90 zł brutto| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 10,50 × 4,50 cm |
| Net weight | 261 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 280 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Adapter Insta360 do kamer sportowych
29,00 zł brutto| Waga | 21 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 10,00 × 1,50 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 14,50 |
| Gross weight | 21 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Inny |
| Kompatybilność | Insta360 |
Adapter Snap Lock (podstawa) PGYTECH szybkozłączka (P-CG-051)
99,00 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,75 × 3,80 × 1,75 cm |
| Net weight | 72 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 1,75 |
| Box length | 5,50 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |