Do kamer
Opaska na głowę Puluz z mocowaniem na kamerę sportową
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 13,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 40 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 6307901000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
Opaska na głowę Telesin z dwoma mocowaniami na kamery sportowe (GP-HMS-T06)
Opaska na nadgarstek Puluz z mocowaniem kamery sportowej
| Waga | 146 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 130 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 146 |
| HS Code | 6307909899 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
Pasek do aparatu na ramię z szybkozłączką Puluz PU6001
Podstawka na uchwyt PGYTECH zmocowaniem Suction Cup
Profesjonalny Statyw / Tripod UGREEN LP661
| Waga | 1601 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60,00 × 10,60 × 60,00 cm |
| Kolejna dostawa | 19.09.2024 |
| Net weight | 1591 |
| Box width | 10,60 |
| Box height | 60,00 |
| Box length | 10,60 |
| Gross weight | 1601 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Kolor | srebrny |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Szelki fotograficzne Puluz do aparatu PU6002
| Waga | 443 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 22,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 400 |
| Box width | 22,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 25,00 |
| Gross weight | 443 |
| HS Code | 6307909899 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
Tripod PULUZ elastyczny z pilotem do lustrzanek, GoPro i telefonów komórkowych
Uchwyt i mocowanie magnetyczne Sunnylife do Insta360 X4
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,10 × 3,80 × 13,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 59 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 13,10 |
| Box length | 4,80 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie, Uchwyt |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt magnetyczny PULUZ POV Head Mount do Insta360 GO 3
Uchwyt motocyklowy PULUZ (czarny)
Uchwyt motocyklowy PULUZ do kamer sportowych (PU3211)
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 12,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 400 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |