50
Adapter audio 3,5mm do DJI Osmo Action 4
225,00 zł brutto| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 2,25 × 7,50 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 2,25 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 5,85 |
| Gross weight | 60 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4 |
Mocowanie magnetyczne Sunnylife do Insta360 X4
99,00 zł brutto| Waga | 63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,90 × 2,00 × 9,90 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 9,90 |
| Box length | 7,40 |
| Gross weight | 63 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie Puluz typu J-Hook Puluz do kamer sportowych (2x)
9,00 zł brutto| Waga | 57 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 4,00 × 3,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 57 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
Osłony śmigieł – Komplet Ryze Tello (powered by DJI)
29,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 11,50 × 4,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 11,30 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8807300099 |
| Model | Tello |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
Podpora do DJI Cendence
65,00 zł brutto| Waga | 52 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 7,50 × 1,50 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 52 |
| HS Code | 8529909790 |
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Mavic 3 (M3-LG329)
25,00 zł brutto| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,20 × 12,90 × 4,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 12,90 |
| Box height | 4,20 |
| Box length | 13,60 |
| Gross weight | 70 |
| HS Code | 3926909790 |
System Focus 3D DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
709,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 9,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 70,00 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 8479907099 |
| Seria Ronin | DJI RS 3, DJI RS 3 Pro, DJI RS 2 |
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 X3
69,00 zł brutto| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,80 × 13,00 × 1,80 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 1,80 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 110 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt na telefon Sunnylife do Osmo Pocket 3
59,00 zł brutto| Waga | 74 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 4,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 74 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |