20
Kabel Mini-HDMI do Mini-HDMI 20 cm DJI R (Ronin)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RSC 2, DJI RS 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel sterujący RSS DJI Ronin-SC (Fujifilm)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 9,00 × 1,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI Ronin-SC |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel sterujący RSS Fujifilm DJI R (Ronin-S 2 / Ronin- SC 2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 3 Mini, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel sterujący RSS Panasonic DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 3 Mini, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Ładowarka dwukanałowa Puluz PU919B dla GoPro Hero 9/10/11/12
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 4,00 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 8504409590 |
Magnetyczna ramka zabezpieczająca Puluz Insta360 GO 3 / GO 3S
Magnetyczna ramka zabezpieczająca Puluz Insta360 GO 3 / GO 3S z karabinkiem
Mocowanie 1/4” 360 stopni Sunnylife do kamer
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 7,90 × 9,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 7,90 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 9,40 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |