20
Filtr PolarPro LiteChaser Pro Mist 3-5 iPhone 12
Filtr polaryzacyjny 1/2 Mist PolarPro ShortStache do obiektywów 49mm
Filtry ND (16/64/256) DJI Mini 4 Pro
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 1,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 6,90 |
| Gross weight | 40 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtry ND (8/16/32) DJI Avata
Futerał ochronny do kamery Insta360 GO 3
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 17,00 × 0,10 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 17,00 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 26,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 4202990090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Górna osłona DJI FPV (2 sztuki)
Kabel MCC Micro-USB DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3 Mini, DJI RS 3, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel MCC Mini-USB DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 3 Mini, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel MCC Sony Multi DJI R (Ronin-S2 / Ronin-SC2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 3 Mini, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel MCC USB-C DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel Mini-HDMI do HDMI 20 cm DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |