20
DJI Care Refresh Mavic Mini
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 11,50 × 0,10 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3921909000 |
| Model | Mini |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Karta z kodem |
DJI Care Refresh Spark
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 11,50 × 0,10 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3921909000 |
| Model | Mini |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Drony |
| Usługa | Karta z kodem |
Śmigła DJI Mini 3 Pro / Mini 4 Pro
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 1,50 × 11,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro, DJI Mini 3 Pro |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
Filtry ND (16/64/256) DJI Mini 4 Pro
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 1,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 6,90 |
| Gross weight | 40 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |