20
Śmigła DJI Mini 3 Pro / Mini 4 Pro
45,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 1,50 × 11,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro, DJI Mini 3 Pro |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
Szkło hartowane na ekran i obiektyw Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3 (2+2)
23,09 zł brutto| Waga | 32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,40 × 1,50 × 6,40 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 6,40 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 32 |
| HS Code | 7007198095 |
Szkło hartowane Sunnylife do Insta360 Ace
7,90 zł brutto| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 6,40 × 1,50 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zestaw 4 filtrów ND8/16/32/64 Freewell do DJI Avata 2
179,00 zł brutto| Waga | 64 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Kolejna dostawa | 19.09.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 64 |
Zestaw filtrów ND/PL 8/16/32/64 Sunnylife do DJI Mini 4 Pro
124,00 zł brutto| Waga | 33 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 5,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 33 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw szkieł ochronnych Sunnylife do DJI OSMO Action 4
29,00 zł brutto| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,40 × 1,50 × 6,40 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 6,40 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 7007198095 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4 |
Adapter Insta360 do kamer sportowych
29,00 zł brutto| Waga | 21 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 10,00 × 1,50 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 14,50 |
| Gross weight | 21 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Inny |
| Kompatybilność | Insta360 |
Adapter magnetyczny PULUZ PU707B z szybkozłączką do kamer sportowych
27,00 zł brutto| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 3,50 × 5,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 6,00 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 8543709099 |