Action
Mocowanie z przegubem kulowym DJI Action 2
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 4,20 × 7,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 4,20 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 7616999099 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Moduł z akumulatorem DJI Action 2
| Waga | 98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 2,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 2,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 98 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
Obudowa wodoodporna DJI Action 2
| Waga | 135 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,50 × 3,70 × 11,50 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 3,70 |
| Box height | 11,50 |
| Box length | 6,60 |
| Gross weight | 135 |
| HS Code | 8529909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
Obudowa wodoodporna DJI Osmo Action 3
| Waga | 124 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,05 × 4,80 × 9,05 cm |
| Net weight | 94 |
| Box width | 4,80 |
| Box height | 9,05 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 124 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
Opaska na głowę Telesin z mocowaniem do kamer sportowych (GP-HMS-T04)
| Waga | 81 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 15,50 × 5,50 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 81 |
| HS Code | 6307901000 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Opaska na głowę z mocowaniem magnetycznym DJI Action 2
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 5,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 5,00 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 5609000000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Opaska na rękę Telesin z mocowaniem obrotowym do kamer sportowych (GP-WFS-220)
| Waga | 73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 15,50 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 65 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 73 |
| HS Code | 6307901000 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie, Szelki |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Opaska na rękę Telesin z mocowaniem obrotowym do kamer sportowych (GP-WFS-221)
| Waga | 131 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,30 × 11,80 × 2,30 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 95 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 2,30 |
| Box length | 15,30 |
| Gross weight | 131 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Opaska na szyję Telesin z mocowaniem do kamer sportowych (TE-HNB-001)
| Waga | 305 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,80 × 19,20 × 2,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 19,20 |
| Box height | 2,80 |
| Box length | 27,00 |
| Gross weight | 305 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Osmo Action mocowanie na kierownicę
| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 11,15 × 3,70 cm |
| Net weight | 149 |
| Box width | 11,15 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 14,15 |
| Gross weight | 190 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Osmo Action mocowanie na klatkę piersiową
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 14,15 × 7,70 cm |
| Net weight | 216 |
| Box width | 14,15 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 11,15 |
| Gross weight | 250 |
| HS Code | 6307909899 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Osmo Action mocowanie przyssawki
| Waga | 193 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,60 × 11,80 × 6,60 cm |
| Net weight | 148 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 6,60 |
| Box length | 11,80 |
| Gross weight | 193 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |