Action
Mocowanie do kamer sportowych DJI Action 2
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 2,40 × 7,00 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 2,40 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 7616999099 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie na kask Telesin do kamer sportowych (GP-HBM-MT2)
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 10,50 × 5,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 81 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 170 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Mocowanie na plecak Telesin do kamer sportowych (GP-JFM-003)
| Waga | 84 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 15,50 × 5,50 cm |
| Net weight | 65 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 84 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie PGYTECH 360° typu Arca-Swiss do kamer sportowych (P-CG-014)
| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,15 × 3,80 × 4,15 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 4,15 |
| Box length | 3,80 |
| Gross weight | 90 |
| HS Code | 7616999099 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie przyssawka PGYTECH do kamer sportowych (P-GM-223)
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,75 × 12,60 × 6,75 cm |
| Net weight | 230 |
| Box width | 12,60 |
| Box height | 6,75 |
| Box length | 11,70 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie samoprzylepne PGYTECH do kamer sportowych
| Waga | 165 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,30 × 14,50 × 4,30 cm |
| Net weight | 165 |
| Box width | 14,50 |
| Box height | 4,30 |
| Box length | 9,80 |
| Gross weight | 165 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie Telesin na pasek plecaka z uchwytem typu J-hook 360° do kamer sportowych (GP-BPM-005)
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,90 × 9,40 × 3,90 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 100 |
| Box width | 9,40 |
| Box height | 3,90 |
| Box length | 19,50 |
| Gross weight | 110 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Mocowanie Telesin na pasek plecaka z uchwytem typu J-hook do kamer sportowych (GP-BPM-003)
| Waga | 107 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,90 × 9,40 × 3,90 cm |
| Net weight | 55 |
| Box width | 9,40 |
| Box height | 3,90 |
| Box length | 19,50 |
| Gross weight | 107 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery, Inny |
Mocowanie z przegubem kulowym DJI Action 2
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 4,20 × 7,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 4,20 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 7616999099 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Moduł z akumulatorem DJI Action 2
| Waga | 98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 2,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 2,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 98 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
Obudowa wodoodporna DJI Action 2
| Waga | 135 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,50 × 3,70 × 11,50 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 3,70 |
| Box height | 11,50 |
| Box length | 6,60 |
| Gross weight | 135 |
| HS Code | 8529909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
Obudowa wodoodporna DJI Osmo Action 3
| Waga | 124 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,05 × 4,80 × 9,05 cm |
| Net weight | 94 |
| Box width | 4,80 |
| Box height | 9,05 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 124 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |