Action
DJI Care Refresh Action 2 (2 letnia ochrona) – kod elektroniczny
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Action |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Kamery |
| Usługa | Kod elektroniczny |
DJI Care Refresh DJI Osmo Action 4 (dwuletni plan) – kod elektroniczny
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Net weight | 1 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Action |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Kamery |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4 |
DJI Care Refresh Osmo Action – kod elektroniczny
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Action |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Kamery |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Action | DJI Osmo Action |
Elastyczny uchwyt Telesin do kamer sportowych (TE-FM-003)
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,70 × 7,80 × 2,70 cm |
| Net weight | 200 |
| Box width | 7,80 |
| Box height | 2,70 |
| Box length | 28,20 |
| Gross weight | 220 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Filtr CPL PGYTECH do DJI Action 2 (P-28A-011)
Filtr UV PGYTECH do DJI Osmo Action 3
| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 95 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Hub Ładowania/ etui na akumulator baterię DJI Osmo Action 3
| Waga | 123 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,15 × 2,90 × 12,15 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 2,90 |
| Box height | 12,15 |
| Box length | 6,90 |
| Gross weight | 123 |
| HS Code | 8504405590 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce |
Magnetyczny adapter kulowy do mocowania DJI Osmo Action 3
| Waga | 85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 4,30 × 7,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 4,30 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 85 |
| HS Code | 7616999099 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Magnetyczny uchwyt PGYTECH do kamer sportowych (P-GM-155)
| Waga | 233 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,30 × 14,50 × 4,30 cm |
| Net weight | 177 |
| Box width | 14,50 |
| Box height | 4,30 |
| Box length | 9,80 |
| Gross weight | 233 |
| HS Code | 8505199089 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Magnetyczny uchwyt PGYTECH do kamer sportowych (P-GM-220)
| Waga | 247 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,60 × 15,40 × 4,60 cm |
| Net weight | 247 |
| Box width | 15,40 |
| Box height | 4,60 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 247 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie Adhesive Base Kit DJI Osmo Action 3
| Waga | 61 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 3,40 × 7,00 cm |
| Net weight | 43 |
| Box width | 3,40 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 61 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |