6,90
Obudowa wypornościowa do DJI Osmo Action
Filtry ND (16/64/256) DJI Mini 4 Pro
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 1,50 × 7,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 6,90 |
| Gross weight | 40 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Hub Ładowania/ etui na akumulator baterię DJI Osmo Action 3
| Waga | 123 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,15 × 2,90 × 12,15 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 2,90 |
| Box height | 12,15 |
| Box length | 6,90 |
| Gross weight | 123 |
| HS Code | 8504405590 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce |
Uniwersalny adapter do kamer sportowych z mocowaniem magnetycznym Sunnylife
| Waga | 59 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 2,10 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 40 |
| Box width | 2,10 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 6,90 |
| Gross weight | 59 |
| HS Code | 8505199089 |