3926909790
Osłony obiektywów Insta360 ONE X2
119,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,43 × 8,42 × 3,43 cm |
| Net weight | 26 |
| Box width | 8,42 |
| Box height | 3,43 |
| Box length | 10,55 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłony obiektywów kamery Insta360 X3
119,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 8,50 × 3,50 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłony obiektywu do kamer Insta360 ONE R / RS
| Waga | 114 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,70 × 9,50 × 2,70 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 2,70 |
| Box length | 19,00 |
| Gross weight | 114 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osmo Action mocowanie przyssawki
199,00 zł brutto| Waga | 193 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,60 × 11,80 × 6,60 cm |
| Net weight | 148 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 6,60 |
| Box length | 11,80 |
| Gross weight | 193 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Osmo Action uchwyt do mocowania podbródka kasku
75,00 zł brutto| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,10 × 5,65 × 11,10 cm |
| Net weight | 53 |
| Box width | 5,65 |
| Box height | 11,10 |
| Box length | 9,80 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Osmo Action uwięzi surfingowe
25,00 zł brutto| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 1,30 × 17,50 cm |
| Net weight | 6 |
| Box width | 1,30 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Pasek na nadgarstek PGYTECH (karmelowy)
99,00 zł brutto| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 13,50 |
| Gross weight | 70 |
| HS Code | 3926909790 |
Pasek na ramię PGYTECH (Rock Grey)
129,00 zł brutto| Waga | 195 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,00 × 5,00 × 14,00 cm |
| Net weight | 195 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 14,00 |
| Box length | 8,80 |
| Gross weight | 195 |
| HS Code | 3926909790 |
Plastikowa osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4
19,00 zł brutto| Waga | 12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 3,40 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 7 |
| Box width | 3,40 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 5,60 |
| Gross weight | 12 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Plastikowa ramka ochronna z mocowaniem PULUZ do Insta360 X4
29,00 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 8,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 55 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Plastikowe etui na kamerę Puluz dla Insta360 GO3 / GO 3S (czarne)
29,00 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 6,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Podstawka na display Sunnylife do DJI Mini 3 / 3 Pro (ZJ562)
21,90 zł brutto| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,20 × 3,00 × 10,20 cm |
| Net weight | 27 |
| Box width | 3,00 |
| Box height | 10,20 |
| Box length | 6,20 |
| Gross weight | 36 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |