3926909790
Osłona obiektywu do kamery Insta360 GO 3
49,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 8,50 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 15 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona obiektywu do kamery Insta360 X4
39,00 zł brutto| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,85 × 5,50 × 11,85 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 28 |
| Box width | 5,50 |
| Box height | 11,85 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona obiektywu i gimbala Sunnylife do DJI AIR 3
14,00 zł brutto| Waga | 54 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 7,90 × 9,00 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 7,90 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 9,40 |
| Gross weight | 54 |
| HS Code | 3926909790 |
Osłona obiektywu i wyświetlacza Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3 (plastikowa)
25,00 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35,00 × 5,10 × 35,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 5,10 |
| Box height | 35,00 |
| Box length | 11,60 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 3926909790 |
Osłona obiektywu PolarPro Defender 67 – 72mm
79,00 zł brutto| Waga | 85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,90 × 11,00 × 14,90 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 14,90 |
| Box length | 4,00 |
| Gross weight | 85 |
| HS Code | 3926909790 |
| Obiektyw (mm) | 67-72 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Inny |
Osłona obiektywu PolarPro Defender 95mm
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,10 × 12,30 × 16,10 cm |
| Net weight | 61 |
| Box width | 12,30 |
| Box height | 16,10 |
| Box length | 4,00 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 3926909790 |
| Obiektyw (mm) | 95 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Inny |
Osłona obiektywu Puluz dla Insta360 X3
79,00 zł brutto| Waga | 58 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 6,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 49 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 58 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona obiektywu PULUZ do Insta360 ONE RS 1-Inch 360 Edition
69,00 zł brutto| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 8,00 × 2,50 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona obiektywu PULUZ do kamery X3
59,00 zł brutto| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,30 × 6,30 × 7,30 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 6,30 |
| Box height | 7,30 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 3926909790 |
Osłona obiektywu Sunnylife do kamery Insta360 X3 (IST-BHT502)
13,00 zł brutto| Waga | 11 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 7,50 × 2,00 cm |
| Net weight | 9 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 11 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona portu SD w kamerze Insta360 ONE RS (2 szt.)
89,00 zł brutto| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 9,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 90 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona portu USB do kamery Insta360 Ace Pro
49,00 zł brutto| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 9,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 90 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |