3926909790
Silikonowa obudowa PULUZ z osłoną obiektywu dla Insta360 GO 3 czarna
17,99 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 2,00 × 12,00 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowa obudowa Telesin do GoPro Hero 11 Mini (SPS-001)
19,00 zł brutto| Waga | 42 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,20 × 4,80 × 3,20 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 4,80 |
| Box height | 3,20 |
| Box length | 6,80 |
| Gross weight | 42 |
| HS Code | 3926909790 |
Silikonowa osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4 (biała)
16,90 zł brutto| Waga | 34 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,20 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 25 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 4,20 |
| Gross weight | 34 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowa osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4 (czarna)
19,00 zł brutto| Waga | 34 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,20 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 25 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 4,20 |
| Gross weight | 34 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowa osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4 (niebieska)
19,00 zł brutto| Waga | 34 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,20 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 25 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 4,20 |
| Gross weight | 34 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowe etui Puluz dla DJI Osmo Action 4/3 z osłoną na obiektyw (czarne)
19,00 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 8,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
Silikonowe etui PULUZ z funkcją ładowania aparatu do Insta360 GO 3/ GO 3S (białe)
16,00 zł brutto| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,00 × 5,00 × 14,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 14,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowe etui PULUZ z funkcją ładowania aparatu do Insta360 GO 3/GO 3S (czarne)
10,90 zł brutto| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,00 × 5,00 × 14,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 14,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Statyw biurkowy Puluz na telefon / tablet
49,00 zł brutto| Waga | 658 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 13,00 × 7,00 cm |
| Net weight | 640 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 41,00 |
| Gross weight | 658 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Mocowanie |
Statyw K&F Concept K234A0+BH-28L
249,00 zł brutto| Waga | 1577 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 13,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 1498 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 44,00 |
| Gross weight | 1577 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Szelki na grzbiet psa PULUZ do kamer sportowych (GoPro, Insta360, DJI Action)
59,00 zł brutto| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 15,00 × 8,00 cm |
| Net weight | 200 |
| Box width | 15,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 320 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szybkozłączka do kamery Insta360 GO 3
189,00 zł brutto| Waga | 79 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 8,00 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 79 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |