DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3
Filtry ND (16/64/256) DJI Mini 3 Pro
249,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,90 × 1,50 × 6,90 cm |
| Net weight | 19 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 6,90 |
| Box length | 7,10 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Inteligentny akumulator DJI Mini 3 / Mini 3 Pro
349,00 zł brutto| Waga | 103 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,17 × 5,92 × 4,17 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 5,92 |
| Box height | 4,17 |
| Box length | 9,07 |
| Gross weight | 103 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Zestaw 3 filtrów CPL+ND8+ND16 Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-FI415)
99,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 7,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 65 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw 3 filtrów PolarPro FX do DJI Mini 3 Pro
145,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 6,40 × 2,50 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 7,62 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw 3 filtrów PolarPro Shutter do DJI Mini 3 Pro
245,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 6,40 × 2,50 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 7,62 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw filtrów ND 4/8/16/32 Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-FI417)
109,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 7,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 66 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 100 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw filtrów UV, CPL, ND4, ND8 Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-FI418)
119,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 7,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 66 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Etui Sunnylife do DJI Mini 3 Pro / DJI Mini 3
93,90 zł brutto| Waga | 850 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,10 × 24,10 × 11,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 800 |
| Box width | 24,10 |
| Box height | 11,10 |
| Box length | 29,40 |
| Gross weight | 850 |
| HS Code | 4202129990 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
Filtr CPL PGYTECH do Mini 3 Pro (P-30A-013)
| Waga | 92 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 92 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 92 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtr LPR Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
79,00 zł brutto| Waga | 26 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 1,50 × 5,80 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 5,10 |
| Gross weight | 26 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtr ND anamorficzny Freewell z obiektywem szerokokątnym do DJI Mini 3 Pro
429,00 zł brutto| Waga | 162 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,50 × 2,30 × 10,50 cm |
| Net weight | 7 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 10,50 |
| Box length | 10,20 |
| Gross weight | 162 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtr ND1000 Freewell do DJI Mini 3 Pro / Mini 3
75,00 zł brutto| Waga | 26 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 1,50 × 5,80 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 5,10 |
| Gross weight | 26 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |