560
Gimbal DJI Osmo Mobile 6 (Platinum Gray)
| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,40 × 5,50 × 19,40 cm |
| Net weight | 430 |
| Box width | 5,50 |
| Box height | 19,40 |
| Box length | 12,70 |
| Gross weight | 560 |
| HS Code | 8479899790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Czas pracy (min) | 384 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 0.29 |
Kamera sportowa Akaso Brave 4
Kamera sportowa Akaso Brave 4 Pro
Kamera sportowa Akaso EK7000
Kamera sportowa Akaso EK7000 Pro
Namiot bezcieniowy Puluz 20cm LED 1100 lumenów + mata cieniowa PU5137
| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 26,00 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 510 |
| Box width | 26,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 26,00 |
| Gross weight | 560 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 40 |
| Moc (W) | 10 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 6500 |
| Wysokość | 20 |
| Wysokość (cm) | 20 |