44
Zestaw filtrów (MCUV, CPL, ND 8/16/32/64) Sunnylife do DJI Mini 4 Pro
| Waga | 44 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 7,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 44 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtr 43 MM MC UV K&F Concept KU04
Filtr CPL K&F Concept do DJI Air 3
Filtr Niebieski 40,5 MM CPL MC K&F Concept KU12
Filtr Niebieski 43 MM UV K&F Concept Classic Series
| Waga | 44 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,10 × 2,00 × 8,10 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 6 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 8,10 |
| Box length | 8,10 |
| Gross weight | 44 |
| HS Code | 9002200000 |
| Obiektyw (mm) | 43 |
| Zestaw | Nie |