30
Uchwyt na kamerę sportową Sunnylife do DJI Mavic 3 (M3-GZ373)
| Waga | 68 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 8,60 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 8,60 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 68 |
| HS Code | 3926909790 |
Wibroizolatory gimbala DJI Matrice 300/350 RTK
| Waga | 37 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 9,00 × 1,00 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 37 |
| HS Code | 8807300099 |
| Kategoria | Akcesoria |
| Kompatybilność | Matrice 300 RTK, Matrice 350 RTK |
Zabezpieczające etui Puluz Insta360 GO 3 / GO 3S
Zestaw 4 filtrów Telesin CPL+ND 8/16/32 do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 (GP-FLT-903)
| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,45 × 6,85 × 4,45 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 6,85 |
| Box height | 4,45 |
| Box length | 6,85 |
| Gross weight | 70 |
| HS Code | 9002200000 |
Zestaw 6x naklejek VHB Puluz do Osmo Action / GoPro
| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 6,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 29 |
| HS Code | 3926909790 |