30.10.2024
Namiot bezcieniowy Puluz 30cm LED PU5032G
| Waga | 1290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 34,00 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1170 |
| Box width | 34,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 32,70 |
| Gross weight | 1290 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 112 |
| Moc (W) | 10 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Wysokość | 30 |
| Wysokość (cm) | 30 |
Namiot bezcieniowy Puluz 40cm 72W 5500K PU5042EU
| Waga | 3350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 42,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 3200 |
| Box width | 42,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 46,00 |
| Gross weight | 24050 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 480 |
| Moc (W) | 72 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Wysokość | 40 |
| Wysokość (cm) | 40 |
Namiot bezcieniowy Puluz PU5023 23cm LED
Obrotowa podstawka do zdjęć Puluz 30 cm (biała)
| Waga | 1591 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 31,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1531 |
| Box width | 31,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 1591 |
| HS Code | 3926909790 |
Obrotowa podstawka do zdjęć Puluz 45 cm (czarna)
| Waga | 3780 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 49,00 × 11,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 3720 |
| Box width | 49,00 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 51,00 |
| Gross weight | 3780 |
| HS Code | 3926909790 |
Obrotowa podstawka do zdjęć Puluz z gniazdkiem zasilającym 45 cm (biała)
| Waga | 2860 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 48,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 2800 |
| Box width | 48,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 48,00 |
| Gross weight | 1550 |
| HS Code | 3926909790 |
Panel LED Puluz do namiotu bezcieniowego 80 cm 40W 4250 lumenów PU5213
Pas fotograficzny Puluz z selfie stickiem
| Waga | 856 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,50 × 21,00 × 18,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 756 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 18,50 |
| Box length | 22,00 |
| Gross weight | 856 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Długość (cm) | 111 |
Plecak fotograficzny wodoodporny Puluz PU5011H (szary)
| Waga | 870 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 32,00 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 790 |
| Box width | 32,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 48,00 |
| Gross weight | 870 |
| HS Code | 4202929190 |
| Kolor | szary |
Selfie Stick Puluz do kamer sportowych (czarny)
| Waga | 183 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 170 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 19,00 |
| Gross weight | 183 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z pilotem |
Statyw biurkowy Puluz z uchwytem na telefon/tablet (czarny)
| Waga | 921 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 26,00 × 8,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 891 |
| Box width | 26,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 46,00 |
| Gross weight | 921 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Stojak / statyw biurkowy Puluz na klips LED 26cm vlog / stream na telefon PKT3090B
| Waga | 2640 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 32,00 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 2400 |
| Box width | 32,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 42,00 |
| Gross weight | 2640 |
| HS Code | 9405423190 |