Nie
Namiot bezcieniowy PULUZ 30 cm LED 24-26lm (PU5032B )
90,00 zł brutto| Waga | 1711 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 33,00 × 5,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1651 |
| Box width | 33,00 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 33,50 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 112 |
| Moc (W) | 10, 10 W |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 5500, 5500 K |
| Wysokość | 30 |
| Wysokość (cm) | 30 |
Namiot bezcieniowy Puluz 30cm LED (PU5030)
49,00 zł brutto| Waga | 637 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 32,00 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 580 |
| Box width | 32,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 637 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 128 |
| Moc (W) | 10 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 3200 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 6500 |
| Wysokość | 30 |
| Wysokość (cm) | 30 |
Namiot bezcieniowy Puluz 40cm 60W (PU5040EU)
159,00 zł brutto| Waga | 2150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 42,00 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1552 |
| Box width | 42,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 43,00 |
| Gross weight | 2150 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 80 |
| Moc (W) | 60 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Wysokość | 40 |
| Wysokość (cm) | 40 |
Namiot bezcieniowy Puluz 40cm LED PU5041B
114,90 zł brutto| Waga | 2400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 42,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 2180 |
| Box width | 42,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 43,00 |
| Gross weight | 2400 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 160 |
| Moc (W) | 11 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 3200 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 6500 |
| Wysokość | 40 |
| Wysokość (cm) | 40 |
Namiot bezcieniowy Puluz 60cm LED 3380 lumenów
255,00 zł brutto| Waga | 6099 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 67,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 5540 |
| Box width | 67,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 67,00 |
| Gross weight | 6099 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 2 x 60, 120 |
| Moc (W) | 60 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Wysokość | 60 cm |
| Temperatura barwowa (K) | 5500 K |
Namiot bezcieniowy Puluz 80cm LED 8500 lumenów
302,90 zł brutto| Waga | 6280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,00 × 22,00 × 22,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 5710 |
| Box width | 22,00 |
| Box height | 22,00 |
| Box length | 88,00 |
| Gross weight | 6280 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 156 |
| Moc (W) | 80 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Wysokość | 80 |
| Wysokość (cm) | 80 |
Panel LED do namiotu bezcieniowego Puluz 60 cm 30W 1690 lumenów PU5212
49,90 zł brutto| Waga | 540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 8,00 × 8,00 cm |
| Net weight | 110 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 62,00 |
| Gross weight | 540 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 60 |
| Moc (W) | 30 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | NIE |
| Min. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 5500 |
Zasilacz namiotu bezcieniowego Puluz PU5080EU 80cm
75,00 zł brutto| Waga | 386 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 12,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 300 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 24,00 |
| Gross weight | 386 |
| HS Code | 8504408290 |
| Moc (W) | 80 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | NIE |
Bezcieniowa podstawa lampa LED Puluz 1000 lumenów PU5138
135,00 zł brutto| Waga | 1470 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 41,00 × 6,00 cm |
| Net weight | 1340 |
| Box width | 41,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 41,00 |
| Gross weight | 1470 |
| HS Code | 9405423100 |
| Moc (W) | 24 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | NIE |
| Min. temperatura barwowa (K) | 6000 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 6000 |
Bezcieniowa podstawa lampa LED Puluz 1200 lumenów, 33,3cm x 33,3cm Powierzchni efektywnej
149,00 zł brutto| Waga | 1480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 39,00 × 5,60 × 39,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 900 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 39,00 |
| Box length | 40,00 |
| Gross weight | 1480 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 160 |
| Moc (W) | 18, 18 W |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 2800, 2800 K |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 6500, 6500 K |
Namiot bezcieniowy Puluz 200cm LED PU5210EU
899,00 zł brutto| Waga | 12600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24,00 × 23,00 × 24,00 cm |
| Net weight | 11450 |
| Box width | 23,00 |
| Box height | 24,00 |
| Box length | 128,00 |
| Gross weight | 12600 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 468 |
| Moc (W) | 240 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | NIE |
| Min. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Wysokość (cm) | 200 |
| Temperatura barwowa (K) | 5500 |
Namiot bezcieniowy Puluz 20cm LED 1100 lumenów + mata cieniowa PU5137
95,00 zł brutto| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 26,00 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 510 |
| Box width | 26,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 26,00 |
| Gross weight | 560 |
| HS Code | 9405423100 |
| Liczba diod | 40 |
| Moc (W) | 10 |
| Dodatkowe panele | Nie |
| Tła w zestawie | TAK |
| Min. temperatura barwowa (K) | 5500 |
| Maks. temperatura barwowa (K) | 6500 |
| Wysokość | 20 |
| Wysokość (cm) | 20 |