23.10.2024
Osłona gimbala Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-G445)
| Waga | 38 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 7,00 × 6,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 19 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 7,60 |
| Gross weight | 38 |
| HS Code | 3926909790 |
Osłona obiektywu i wyświetlacza Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3 (plastikowa)
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35,00 × 5,10 × 35,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 5,10 |
| Box height | 35,00 |
| Box length | 11,60 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 3926909790 |
Osłona śmigieł Sunnylife do DJI AIR 3 (A3-KC680)
| Waga | 164 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,80 × 5,40 × 19,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 84 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 19,80 |
| Box length | 28,10 |
| Gross weight | 164 |
| HS Code | 8807300099 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Mavic 3 (M3-LG329)
| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,20 × 12,90 × 4,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 12,90 |
| Box height | 4,20 |
| Box length | 13,60 |
| Gross weight | 70 |
| HS Code | 3926909790 |
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Mini 3 (MM3-LG551)
| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,90 × 3,00 × 10,90 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 22 |
| Box width | 3,00 |
| Box height | 10,90 |
| Box length | 9,90 |
| Gross weight | 36 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 |
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-LG399)
| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,90 × 3,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 19 |
| Box width | 9,90 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,90 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 3926909790 |
Pokrowiec etui na 1 baterię akumulator Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-DC384)
| Waga | 37 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,10 × 7,90 × 2,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 27 |
| Box width | 7,90 |
| Box height | 2,10 |
| Box length | 9,40 |
| Gross weight | 37 |
| HS Code | 4202129990 |
Pokrowiec ochronny Sunnylife 2in1 do DJI RC 2 (YK674)
| Waga | 145 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,50 × 6,90 × 13,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 92 |
| Box width | 6,90 |
| Box height | 13,50 |
| Box length | 17,30 |
| Gross weight | 145 |
| HS Code | 3926909790 |
Silikonowa obudowa Telesin do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 (czarna) GP-HER-041-BK
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 8,50 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 32 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 3926909790 |
Smycz Sunnylife do kontrolera DJI RC / RC Pro / Smart controller (GS394)
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 14,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 72 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 110 |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Smycz Sunnylife z mocowaniem do kontrolera DJI RC-N1 (AIR2-Q9294)
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,40 × 5,00 × 4,40 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 44 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 4,40 |
| Box length | 7,60 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 6307909899 |
Szkło hartowane na ekran i obiektyw Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3 (2+2)
| Waga | 32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,40 × 1,50 × 6,40 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 6,40 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 32 |
| HS Code | 7007198095 |