3,60
Uchwyt selfie TELESIN z okrągłą głowicą do kamer sportowych
85,00 zł brutto| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 4,60 × 3,60 cm |
| Net weight | 230 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 26,50 |
| Gross weight | 280 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Baza mocowania TELESIN do kamery Insta360 GO3
49,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 8,40 × 3,60 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 8,40 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 8,40 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 8505199089 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Powerbank Baseus Adaman Metal, 20000mAh, 2xUSB, USB-C, Lightning, microUSB 22.5W (czarny)
129,90 zł brutto| Waga | 565 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 8,50 × 3,60 cm |
| Kolejna dostawa | 16.10.2024 |
| Net weight | 489 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 565 |
| HS Code | 8507600090 |
| Moc ładowania (W) | 22.5 |
| Pojemność (mAh) | 20000 |
| Kolor | czarny |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
Selfie stick Telesin z aluminiowym tripodem do kamer sportowych (GP-MNP-090-S)
69,90 zł brutto| Waga | 342 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 4,70 × 3,60 cm |
| Net weight | 240 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 34,50 |
| Gross weight | 342 |
| HS Code | 9620009190 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z tripodem |
| Długość (cm) | 90 |
| Kompatybilność | Inny |
Silnik bezszczotkowy Hobbywing QuicRun 3652SL G2 3250KV – czarny
199,00 zł brutto| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 3,60 × 3,60 cm |
| Net weight | 223 |
| Box width | 3,60 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 5,20 |
| Gross weight | 280 |
| Typ | Bezszczotkowe |
Silnik bezszczotkowy Hobbywing QuicRun 3652SL G2 4000Kv – czarny
170,00 zł brutto| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 3,60 × 3,60 cm |
| Net weight | 224 |
| Box width | 3,60 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 5,20 |
| Gross weight | 280 |
| Typ | Bezszczotkowe |
Silnik bezszczotkowy Hobbywing QuicRun 3652SL G2 5400Kv – czarny
159,00 zł brutto| Waga | 275 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 3,60 × 3,60 cm |
| Net weight | 224 |
| Box width | 3,60 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 5,20 |
| Gross weight | 275 |
| Typ | Bezszczotkowe |
Silnik Hobbywing QuicRun 3660SL G2 3150Kv – czarny
165,00 zł brutto| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 3,60 × 3,60 cm |
| Net weight | 273 |
| Box width | 3,60 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 6,00 |
| Gross weight | 320 |
| Typ | Bezszczotkowe |