5,20
Silikonowa obudowa + osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4 (czarna)
| Waga | 57 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 5,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 44 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 5,20 |
| Gross weight | 57 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
EcoFlow PowerStream płaski kabel MC4
Filtr do nurkowania Sunnylife do DJI OSMO Action 3/4 (magenta)
Filtr do nurkowania Sunnylife do DJI OSMO Action 3/4 (różowy)
Filtr ND16 Freewell do DJI Avata 2
Filtr ND4 Freewell do DJI Avata 2
Filtr ND64 Freewell do DJI Avata 2
Filtr ND8 Freewell do DJI Avata 2
Obudowa Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3 (silikonowa, czarna)
| Waga | 54 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,10 × 4,00 × 11,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 11,10 |
| Box length | 5,20 |
| Gross weight | 54 |
| HS Code | 3926909790 |