DJI Osmo Action 3
Akumulator bateria DJI Osmo Action 3
149,00 zł brutto| Waga | 46 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 1,55 × 7,00 cm |
| Net weight | 34 |
| Box width | 1,55 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 46 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
DJI Care Refresh DJI Osmo Action 3
105,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 11,50 × 0,10 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| Model | Osmo |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Kamery |
| Usługa | Karta z kodem |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
DJI Care Refresh DJI Osmo Action 3 – kod elektroniczny
105,00 zł brutto| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Osmo |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Kamery |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
DJI Care Refresh DJI Osmo Action 3 (dwuletni plan)
175,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 11,50 × 0,10 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| Model | Osmo |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Kamery |
| Usługa | Karta z kodem |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
DJI Care Refresh DJI Osmo Action 3 (dwuletni plan) – kod elektroniczny
149,00 zł brutto| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Osmo |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Kamery |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Mini Mocowanie na kierownice rowerową DJI Osmo Action 3 / 4
199,00 zł brutto| Waga | 85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,50 × 3,50 × 12,50 cm |
| Net weight | 75 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 12,50 |
| Box length | 6,20 |
| Gross weight | 85 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Air |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Waga | 501 g – 2 kg |
| Czas lotu (min) | > 40 min |
| Zasięg (km) | do 8 km |
| Matryca | 1/1,3" CMOS |
| Rozdzielczość wideo | RAW |
| Nowości | Premiera DJI Air 3 |
Mini wysięgnik teleskopowy DJI Action 3 / 4
199,00 zł brutto| Waga | 138 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,00 × 3,50 × 17,00 cm |
| Net weight | 109 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 17,00 |
| Box length | 5,00 |
| Gross weight | 138 |
| HS Code | 9620001000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Mocowanie doustne DJI do kamer sportowych
79,00 zł brutto| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,00 × 3,50 × 19,00 cm |
| Net weight | 35 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 19,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Air |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Waga | 501 g – 2 kg |
| Czas lotu (min) | > 40 min |
| Zasięg (km) | do 8 km |
| Matryca | 1/1,3" CMOS |
| Rozdzielczość wideo | RAW |
| Nowości | Premiera DJI Air 3 |
Opaska na szyję DJI z mocowaniem do kamer sportowych
189,00 zł brutto| Waga | 186 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,00 × 4,20 × 17,00 cm |
| Net weight | 143 |
| Box width | 4,20 |
| Box height | 17,00 |
| Box length | 11,70 |
| Gross weight | 186 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Osłona silikonowa PGYTECH do Osmo Action 3 (Czarna)
47,90 zł brutto| Waga | 68 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,90 × 7,20 × 3,90 cm |
| Net weight | 68 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 3,90 |
| Box length | 12,10 |
| Gross weight | 68 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Zestaw akcesoriów do nurkowania Osmo Action 3 /Osmo Action 4
349,00 zł brutto| Waga | 285 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24,80 × 5,55 × 24,80 cm |
| Net weight | 196 |
| Box width | 5,55 |
| Box height | 24,80 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 285 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Zestaw filtrów ND do DJI Osmo Action 3
299,00 zł brutto| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 1,30 × 9,20 cm |
| Net weight | 62 |
| Box width | 1,30 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 8,70 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Air |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Waga | 501 g – 2 kg |
| Czas lotu (min) | > 40 min |
| Zasięg (km) | do 8 km |
| Matryca | 1/1,3" CMOS |
| Rozdzielczość wideo | RAW |
| Nowości | Premiera DJI Air 3 |