DJI Osmo Action 3
Akumulator bateria DJI Osmo Action 3
| Waga | 46 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 1,55 × 7,00 cm |
| Net weight | 34 |
| Box width | 1,55 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 46 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Mini wysięgnik teleskopowy DJI Action 3 / 4
| Waga | 138 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,00 × 3,50 × 17,00 cm |
| Net weight | 109 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 17,00 |
| Box length | 5,00 |
| Gross weight | 138 |
| HS Code | 9620001000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Opaska na szyję DJI z mocowaniem do kamer sportowych
| Waga | 186 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,00 × 4,20 × 17,00 cm |
| Net weight | 143 |
| Box width | 4,20 |
| Box height | 17,00 |
| Box length | 11,70 |
| Gross weight | 186 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Osłona silikonowa PGYTECH do Osmo Action 3 (Czarna)
| Waga | 68 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,90 × 7,20 × 3,90 cm |
| Net weight | 68 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 3,90 |
| Box length | 12,10 |
| Gross weight | 68 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Zestaw akcesoriów do nurkowania Osmo Action 3 /Osmo Action 4
Filtr UV PGYTECH do DJI Osmo Action 3
| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 95 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Hub Ładowania/ etui na akumulator baterię DJI Osmo Action 3
| Waga | 123 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,15 × 2,90 × 12,15 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 2,90 |
| Box height | 12,15 |
| Box length | 6,90 |
| Gross weight | 123 |
| HS Code | 8504405590 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce |
Osłona obiektywu DJI Osmo Action 3
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,10 × 7,10 × 1,10 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 7,10 |
| Box height | 1,10 |
| Box length | 7,10 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 7616999099 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Osmo Action mocowanie przyssawki
| Waga | 193 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,60 × 11,80 × 6,60 cm |
| Net weight | 148 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 6,60 |
| Box length | 11,80 |
| Gross weight | 193 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Osmo Action uchwyt do mocowania podbródka kasku
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,10 × 5,65 × 11,10 cm |
| Net weight | 53 |
| Box width | 5,65 |
| Box height | 11,10 |
| Box length | 9,80 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Osmo Action uwięzi surfingowe
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 1,30 × 17,50 cm |
| Net weight | 6 |
| Box width | 1,30 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Osmo Action zestaw akcesoriów rowerowych
| Waga | 490 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,55 × 11,80 × 14,55 cm |
| Net weight | 365 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 14,55 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 490 |
| HS Code | 8529909700 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |