DJI Osmo Action 3
Filtr UV PGYTECH do DJI Osmo Action 3
83,90 zł brutto| Waga | 95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 95 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Hub Ładowania/ etui na akumulator baterię DJI Osmo Action 3
299,00 zł brutto| Waga | 123 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,15 × 2,90 × 12,15 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 2,90 |
| Box height | 12,15 |
| Box length | 6,90 |
| Gross weight | 123 |
| HS Code | 8504405590 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce |
Obudowa metalowa TELESIN do kamery DJI ACTION 3/4
88,90 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,20 × 5,60 × 3,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 55 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 3,20 |
| Box length | 8,30 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 7616999099 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Osłona obiektywu DJI Osmo Action 3
99,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,10 × 7,10 × 1,10 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 7,10 |
| Box height | 1,10 |
| Box length | 7,10 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 7616999099 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Osmo Action mocowanie przyssawki
199,00 zł brutto| Waga | 193 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,60 × 11,80 × 6,60 cm |
| Net weight | 148 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 6,60 |
| Box length | 11,80 |
| Gross weight | 193 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Osmo Action uchwyt do mocowania podbródka kasku
75,00 zł brutto| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,10 × 5,65 × 11,10 cm |
| Net weight | 53 |
| Box width | 5,65 |
| Box height | 11,10 |
| Box length | 9,80 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Osmo Action uwięzi surfingowe
25,00 zł brutto| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 1,30 × 17,50 cm |
| Net weight | 6 |
| Box width | 1,30 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Osmo Action zestaw akcesoriów rowerowych
349,00 zł brutto| Waga | 490 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,55 × 11,80 × 14,55 cm |
| Net weight | 365 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 14,55 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 490 |
| HS Code | 8529909700 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Szkło hartowane Sunnylife na obiektyw i ekran do DJI OSMO Action 3
16,90 zł brutto| Waga | 36 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 6,40 × 1,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 36 |
| HS Code | 7007198095 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Torba TELESIN do kamery DJI ACTION 3/4
28,90 zł brutto| Waga | 37 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 12,00 × 4,50 cm |
| Net weight | 27 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 37 |
| HS Code | 4202125000 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Uchwyt wypornościowy DJI do Osmo Action
149,00 zł brutto| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,30 × 5,20 × 18,30 cm |
| Net weight | 89 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 18,30 |
| Box length | 5,20 |
| Gross weight | 140 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Zestaw 4 filtrów ND (8/16/32/64) PGYTECH do DJI Osmo Action 3
169,00 zł brutto| Waga | 137 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 11,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 137 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 137 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Filtry |